Książki, które spodobają się żonie

Z powodzeniem można powiedzieć, że uda się kupić bez problemu prezent dla żony pod choinkę. Tym bardziej, że w okresie grudniowego szaleństwa w sklepach obfitują ciekawe propozycje, które każdy mąż będzie mógł wykorzystać dla swojej ukochanej. Bez względu na to, jakie kobieta ma zainteresowania. Warto spojrzeć na to, co znajduje się na półce z książkami. Kobiety lubią czytać i to w okresie zimowym, kiedy to spędzają dużo czasu w domach i po położeniu dzieci spać, mają naprawdę więcej wolnego czasu dla siebie.

Skradzione dziecko

Diney Costeloe w swojej książce nawiązuje do tego, co działo się podczas II wojny światowej. A dokładnie w roku 1941, kiedy to brytyjskie miasto Plymouth prawie każdej nocy znajduje się pod obstrzałem. Ludzie już doskonale wiedzieli, do jakiego schronu mają się udać. Pewnego dnia, po nocy zakończonej obstrzałem, dwójka dorosłych ludzi – Colin i Maggie – stracili syna niedługo po porodzie. Teraz on, starszy sierżant odnajduje w opuszczonym budynku chłopca i zabiera go ze sobą do domu. Maggie z miejsca traktuje go jak swojego syna i nie pozwala nawet na to, aby ktoś mówił inaczej. Tylko że jak się okaże, był ktoś kto tego chłopca gorąco poszukiwał. Małe dziecko miało dwie matki, jakie pokochały go z całego serca.

Godzina wiedźm

Brzmi interesująco? O to już postarała się Alexis Henderson. Fantasy i wątki magiczne połączone w jednej książce. Jeżeli ktoś lubi takie klimaty, to koniecznie powinien dać się porwać do magicznej krainy Betel, która jest bardzo surowym, tradycyjnym środowiskiem. To dlatego Immanuelle Moore to ta wyklęta. Wygląda zupełnie inaczej, a do tego jej ojcem jest człowiek innej rasy. Pomimo tego kobieta stara się żyć według zasad, jakie narzuciła Święta Reguła. Do momentu aż główna bohaterka trafia do Czarnolasu. Do miejsca, gdzie będzie jej dane poznać magię. Kobieta jest zachwycona magią, ale jednocześnie przerażona. Tym bardziej, że nad całym Betel wisi zagrożenie. Czy kobieta znajdzie w sobie odpowiednio dużo siły, aby przeciwdziałać zagrożeniu?